Firma

O nas

Nasza firma to zespół młodych, dynamicznych ludzi dla których świat reklamy to nieograniczone pole ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Trudno jedno znaczenie stwierdzić czy bardziej pasuje do nas określenie Agencja Reklamowa czy Drukarnia Wielkoformatowa, raczej jedno i drugie.
Jesteśmy w stenie zaproponować Klientowi kompleksową usługę, począwszy od przedstawienia  “świeżego” pomysłu, wizualizacji graficznej a skończywszy na wykonaniu danego zlecenia.

Dzięki szerokiej ofercie proponowanych usług jesteśmy w stanie stworzyć spójną, rozpoznawalną otoczkę graficzną firmy co często okazuje się kluczem do poprawienia efektów sprzedaży jak i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Ponieważ najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów, zarówno przed rozpoczęciem współpracy jak i po mogą liczyć Państwo na fachową pomoc i doradztwo.


Historia

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą. Działalność prowadzimy od roku 2007.
Rozpoczynaliśmy działalność mając dwie maszyny (drukarka cyfrowa, ploter tnący), jednak z miesiąca na miesiąc nasz park maszynowy rósł w siłę, dzisiaj do Państwa dyspozycji oddajemy kilkanaście urządzeń, głównie do tzw “reklamy wielkoformatowej” (między innymi ploter solwentowy Mimaki JV33, ploter termiczny, zgrzewarka, giętarka i inne)


Jakość

Celem zapewniania najwyższej jakości usług stworzyliśmy unikalny serwis www z możliwością:
dokonywania kalkulacji online
zamawiania online
śledzenia stanu realizacji zlecenia
szybkich dostaw kurierskich

Krótkie terminy realizacji, terminowość, fachowa obsługa, to nasze priorytety. 

Firma | Współpraca | Aktualności | Pobierz | Realizacje | Nasi Klienci | Kontakt
Studio Reklamy EFEKT S.C.
44-300 Wodzisław Śląski, ul. Marklowicka 23
Projekt i wykonanie: Studio Reklamy EFEKT